Citro Slim – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Citro Slim podsumowuje: to po prostu najczystsza przyjemność być szczupłym. Długotrwale cierpiący na nadwagę z pewnością może to sobie żywo wyobrazić. Ale droga do idealnej wagi jest często bardzo trudna. Nie na darmo istnieją niezliczone ilości różnych produktów dietetycznych na rynku.

Z wieloma z nich można rzeczywiście schudnąć. Czasami jednak utrata wagi wpływa tylko na stan portfela. Jak wygląda sytuacja w tym przypadku? Aby zawczasu oszczędzić Ci rozczarowań, przetestowaliśmy dla Ciebie Citro Slim.

Co to jest Citro Slim?

Citro Slim to gama suplementów diety przeznaczonych do wspomagania odchudzania. Producent zdaje się przywiązywać dużą wagę do tego, aby problem nadwagi rozwiązać ze wszystkich możliwych stron. Posiada produkt dla prawie każdej popularnej i mniej lub bardziej sprawdzonej koncepcji diety.

Spalacze tłuszczu, blokery węglowodanów i tłuszczu, środki hamujące apetyt, produkty detoksykacyjne, żywność funkcjonalna lub napoje odwadniające są w ofercie. Dla klientów niezdecydowanych lub przytłoczonych różnorodnością oferowanych produktów dostępne są różne pakiety łączone. Producent podkreśla, że wszystkie produkty z tej serii są całkowicie naturalne i zostały opracowane we współpracy z ponad 40 naukowcami.

Opinie Citro Slim

Jak to wygląda w praktyce? Czy są użytkownicy, którzy z powodzeniem stracili na wadze dzięki produktom z tej gamy? Założyliśmy tak, ponieważ w bogatym asortymencie powinno znaleźć się rozwiązanie dla każdego problemu. Jednak szukając relacji z doświadczeń z Citro Slimem, gorzko się rozczarowaliśmy.

Znaleźliśmy wiele opinii klientów i referencji, ale nikt nie był naprawdę zadowolony z produktów. Nawet z całkowitym pakietem, który miał być prawdziwym wszechstronnym hitem na metabolizm, użytkownicy nie byli w stanie schudnąć.

Test Citro Slim

Lubimy dowiadywać się o doświadczeniach innych ludzi z produktami, które aktualnie testujemy, ale oczywiście nie polegamy na nich ślepo. Dają nam one jedynie pierwsze wrażenie, które następnie sprawdzamy. I tak przeprowadziliśmy nasz własny test Citro Slim na dwóch ochotnikach.

Mareike, 23 lata, i Verena, 25 lat, poznały się na siłowni podczas walki z nadwagą. Po kilku nieudanych próbach diety, wciąż mieli sporo kilogramów na żebrach i w aktywności fizycznej upatrywali swojej ostatniej szansy. Mareike ważyła 82 kg przy wzroście 1,72 m, co odpowiada wskaźnikowi masy ciała 27,7, czyli wyraźnie w zakresie nadwagi. Verena ważyła 85 kg przy wzroście 1,70 m. Ze wskaźnikiem masy ciała 29,4 była prawie otyła.

Test – 1 dzień

Pierwszego dnia naszego eksperymentu spotkaliśmy się z Mareike i Vereną, aby omówić z nimi procedurę testową, a przede wszystkim, aby wybrać odpowiedni produkt z szerokiej gamy produktów. Mareike i Verena zdecydowały się na kapsułki ze spalaczem tłuszczu AdipoSlim Extreme, które miały stymulować spalanie tłuszczu, zwłaszcza na brzuchu. Obaj wyszli z obietnicą, że będą przyjmować kapsułki ostrożnie, zgodnie z instrukcjami producenta.

Test – 15 dzień

Po dobrych dwóch tygodniach, nasi testerzy pojawili się w naszej placówce w celu dokonania oceny okresowej. Ani Mareike, ani Verena nie straciły na wadze w ciągu ostatnich tygodni i żadna z nich nie schudła w okolicach brzucha. Może po prostu potrzeba trochę czasu, żeby lawina ruszyła, pocieszaliśmy tych dwoje, żeby nie porzucili eksperymentu w frustracji.

Test – 30 dzień

Nawet po miesiącu ani Mareike, ani Verena nie straciły na wadze ani jednego kilograma. Oczywiście, obwód talii również się nie zmniejszył. Jakże by inaczej – tłuszcz był wciąż mocno osadzony. Być może obaj mogliby osiągnąć sukces dzięki połączeniu kilku produktów z programu Citro Slim, ale producent nie daje żadnych wskazówek w tym zakresie. Założyliśmy więc, że wszystkie preparaty będą działały również indywidualnie.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Citro Slim?

Jak dotąd Citro Slim zawiódł nas na całej linii. A ponieważ wiemy, jak trudno jest rozpocząć nową dietę po nieudanej próbie schudnąć, i jak szkodliwe są te powtarzające się ataki diety dla organizmu, chcielibyśmy polecić ICG Fatburner w tym momencie. Produkt jest bardzo popularny wśród naszych czytelników i udowodnił w trakcie wielu testów i badań, że jest naprawdę skuteczny i rzeczywiście sprawia, że utrata wagi jest łatwiejsza.

Dla kogo przeznaczone jest ten produkt?

Patrząc na program Citro Slim, szybko staje się jasne, że produkty są skierowane do użytkowników, którzy chcą schudnąć szybko i za wszelką cenę. Aspekty zdrowotne wydają się tu odgrywać podrzędną rolę. Z szerokiej gamy produktów, istnieją nawet pewne kombinacje, które nie są nieszkodliwe i nie będzie zrobić swoje zdrowie żadnych przysług.

Stosowanie Citro Slim

Prawidłowy sposób przyjmowania Citro Slim zależy od stosowanego produktu, ale jest bardzo prosty. Nasze osoby testowe musiały wziąć tylko jedną kapsułkę spalacza tłuszczu raz dziennie z wystarczającą ilością płynu. Preparat należy przyjmować po każdym posiłku. Dzięki temu można łatwo włączyć preparat do codziennego życia, bez konieczności zmiany zachowania.

Efekty Citro Slim

Kapsułki spalacz tłuszczu zawierają składniki ziołowe, które mają aktywować brązową tkankę tłuszczową. Zgodnie z tym, efekt Citro Slim powinien rozpocząć się natychmiast po pierwszym spożyciu i doprowadzić do ogromnej utraty wagi nawet do 500g dziennie, jak obiecuje producent. W naszym eksperymencie jednak żadna z badanych osób nie schudła przez cały miesiąc.

Czy skuteczność Citro Slim jest potwierdzona oficjalnymi testami i badaniami?

Producent rzeczywiście przytacza na swoich stronach kilka publikacji naukowych na temat brązowej tkanki tłuszczowej. Nie udało nam się jednak znaleźć związku z jego tabletkami Citro Slim, a energochłonne działanie brunatnej tkanki tłuszczowej na rzecz termogenezy jest znane od dawna.

W trakcie naszych badań nie udało nam się znaleźć żadnych dowodów na to, że Citro Slim był w przeszłości testowany przez Stiftung Warentest. Jednak rynek produktów dietetycznych jest bardzo bogaty i produkty tego producenta z pewnością znajdą się w jednym z kolejnych testów.

Skład Citro Slim

Asortyment producenta jest dość szeroki, więc nie ma czegoś takiego jak składniki Citro Slim. Jednak, ponieważ nasze osoby testujące brały AdipoSlim Extreme, ograniczymy się do tej formuły.

  • Morosil ®: Morosil jest wyciągiem z gorzkiej pomarańczy sycylijskiej. Gorzkie pomarańcze zawierają olejki eteryczne, które mogą aktywować brązową tkankę tłuszczową. Dlaczego owoce muszą pochodzić z Sycylii, nie jest dla nas jasne.
  • MaxiTherm ®: MaxiTherm jest wyciągiem z pieprzu kajeńskiego. Pieprz cayenne zawiera aktywny składnik kapsaicynę, która stymuluje brązową tkankę tłuszczową.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty: Zielona herbata zawiera drugorzędne substancje roślinne, które szczególnie atakują trzewną tkankę tłuszczową, która otacza narządy wewnętrzne i ma szczególnie niekorzystny wpływ na zdrowie.
  • BioPerine ®: BioPerine jest ekstraktem z czarnego pieprzu. Jest to prawdopodobnie piperyna lub podobny związek. Piperyna jest tzw. bioenhancerem, który zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych.

W sumie nie brzmi to tak źle, więc jesteśmy trochę zaskoczeni brakiem efektu. Często jednak skuteczność preparatu biologicznego zależy od dokładnej receptury i metody wytwarzania oraz oczywiście od stężenia składników aktywnych.

Skutki uboczne Citro Slim

Jeśli spojrzeć na listę składników, szybko staje się jasne, że skutki uboczne nie są naprawdę należy się spodziewać z Citro Slim. Wszystkie składniki są całkowicie naturalne i w większości pochodzenia roślinnego. Jedynie w przypadku alergii lub nietolerancji przyjmowanie Citro Slim może być problematyczne. W tym przypadku, sam producent radzi, aby skonsultować się z lekarzem przed spożyciem jego produktów, co jest tylko rozsądne.

Gdzie kupić Citro Slim?

Jeśli chcesz kupić Citro Slim, możesz zamówić produkty na stronie sprzedaży producenta. Na Amazon, tylko karnityna jest dostępna z szerokiej gamy produktów, na eBay znaleźliśmy tylko oferty od prywatnych sprzedawców, którzy najwyraźniej po prostu chcieli pozbyć się swoich zapasów. Produkty te nie są również dostępne w aptekach i drogeriach.

Cena Citro Slim

Cena Citro Slim jest zaskakująco niska. AdipoSlim Extreme kosztuje tylko 11,90€ . Za tę cenę otrzymujesz miesięczną porcję 30 kapsułek. Producent udziela 50% rabatu, który jest już tutaj odliczany. Inne produkty producenta również wydają się być dość tanie i są mocno przecenione.

Jeśli jednak uwzględnić skuteczność produktów w stosunku cena-wydajność, rzeczy nie wyglądają już prawie tak tanie, ponieważ produkty prawdopodobnie nie działają tak dobrze, jak obiecuje producent.

Najczęściej zadawane pytania

Gama produktów Citro Slim jest bardzo szeroka i w ramach naszego projektu nie było możliwe kompleksowe omówienie wszystkich produktów. Jeśli masz ogólne pytania lub pytania dotyczące konkretnego produktu, chętnie na nie odpowiemy. Najczęściej spotykane z nich już dla Państwa podsumowaliśmy.

Czy mogę schudnąć stosując Citro Slim bez diety i ćwiczeń?

Parazitol zwalcza przede wszystkim helmintów. Citro Slim to gama suplementów diety wspomagających odchudzanie. Mogą one mieć działanie wspomagające, ale nie zastępują zbilansowanej diety o obniżonej wartości energetycznej. Dodatkowy program sportowy z pewnością będzie miał pozytywny wpływ na wynik i jest nawet zalecany przez producenta.

Jak długo muszę przyjmować Citro Slim?

Według producenta preparaty muszą być przyjmowane przez okres co najmniej trzech miesięcy. Ze względu na wiele różnych produktów i różne sytuacje wyjściowe użytkowników, nie możemy zrozumieć tej informacji.

Czy produkty Citro Slim są odpowiednie również dla dzieci?

Wszystkie produkty zostały opracowane dla osób dorosłych, wiele z nich zawiera kofeinę. Z tego względu asortyment nie jest odpowiedni dla dzieci.

Czy Citro Slim jest bezpieczny w stosowaniu?

Według producenta, Citro Slim jest produkowany zgodnie z europejskimi normami i przepisami, dlatego stosowanie tych produktów jest bezpieczne.

Gdzie produkowany jest Citro Slim?

Producentem jest firma Sensilab z siedzibą w Ljubljanie, Słowenia. Zgodnie z ich informacjami, produkty te są wytwarzane w Unii Europejskiej. Niestety, nie udało nam się ustalić, gdzie dokładnie.

Analiza Citro Slim

Citro Slim to linia suplementów diety przeznaczonych do wspomagania odchudzania w ramach diety oraz w połączeniu z programem ćwiczeń fizycznych. Ogólnie rzecz biorąc, produkty brzmią bardzo obiecująco i są dobrze zaprojektowane. Producent obiecuje masową utratę wagi poprzez przyjmowanie jego produktów.

Jednak w trakcie naszych badań nie byliśmy w stanie określić żadnego wpływu spalaczy tłuszczu i co. Nie otrzymaliśmy również żadnych pozytywnych opinii o produktach z innych źródeł. Dlatego nie byliśmy przekonani do tego programu i odradzamy Ci stosowanie tabletek Citro Slim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *