Keto Light – Opinie i efekty produktu na odchudzanie

Sandra Bullock i Charlize Theron nie bez powodu mają swoją czołową postać. Według producenta Keto Light , mówi się, że hollywoodzkie gwiazdy dzięki temu napojowi odchudzającemu zmniejszyły wagę . Ponadto powinieneś być w stanie utrzymać z nim ciężar.

Jednak z naszych badań dowiadujemy się, że gwiazdy nie mają nic wspólnego z produktem . Więc o co chodzi z tym napojem? Jakie składniki zawiera? Czy są jakieś raporty z doświadczeń? Przyjrzeliśmy się bliżej Keto Light i stali się sceptyczni.

Keto Light – co to jest?

Keto Light to suplement diety w formie proszku, który według producenta przy regularnym stosowaniu powinien prowadzić do ogromnej utraty wagi. Proszek jest po prostu mieszany z gorącą wodą i spożywany. Szybką utratę wagi osiągniętoby poprzez wypicie drinka, a nie posiłku . Urządzenie odchudzające wyprodukowane w USA.

Podczas naszych badań odkrywamy, że producent stosuje nieuczciwe schematy reklamowe . Reklamuje, że amerykańskie aktorki Sandra Bullock i Charlize Theron piłyby ten napój, aby zachować dobrą figurę. Jednak gwiazdy nie są ani oficjalnymi mediami reklamowymi, ani prywatnie nie używają Keto Light. Jest to nie tylko wątpliwa , ale także nielegalna metoda sprzedaży , celowo wprowadzająca sprzedawcę w błąd.

Doświadczenia Keto Light

Patrzymy na opinie rzekomych klientów, którzy testowali Keto Light. Tutaj jednak musimy stwierdzić, że zdjęcia przed i po nie przedstawiają prawdziwych użytkowników napoju dietetycznego .

Zdjęcia możemy znaleźć na różnych stronach internetowych producenta. zostały po prostu Nazwiska domniemanych użytkowników wymienione . Na niemieckiej stronie internetowej „klientką” jest Maria, która na stronie litewskiego producenta staje się Moniką. Jednak tak naprawdę nazywa się Sonja Rudenko i nie ma absolutnie nic wspólnego z napojem.

Możemy również znaleźć niektóre kobiety przedstawione w litewskich magazynach internetowych, takich jak „Hello!” I „Cosmopolitan”. Chociaż te panie osiągnęły wielką utratę wagi, nie z Keto Light. Te komentarze są fałszywe .

Ponieważ nasi czytelnicy często pytali nas o poważną i jednocześnie skuteczną alternatywę dla napoju Keto Light, przeprowadziliśmy również test porównawczy w tym zakresie. Chcielibyśmy przecież tylko polecić naszym Czytelnikom produkty, które sami faktycznie przetestowaliśmy pozytywnie i jednocześnie nie wiążą się z ewentualnymi dodatkowymi kosztami czy skutkami ubocznymi.

Ze względu na fałszywe opinie klientów rozglądaliśmy się za autentycznymi raportami z doświadczeń od obiektywnych użytkowników. Znaleźliśmy to, czego szukaliśmy w Amazon. Widzimy tam, że rzekomy napój odchudzający tylko 1,8 na 5 gwiazdek otrzymuje . Zdecydowana większość klientów jest zdecydowanie niezadowolona z Keto Light.

W recesjach czytamy: „Niestety ani jednego grama straconego” , „Totalna porażka” , „Zero i nic” czy „Nigdy więcej, dużo za drogie, żaden cel nie osiągnięty”.

Test Keto Light

Producent podkreśla, że ​​skuteczność Keto Light została naukowo udowodniona. Zdjęcia certyfikatów lub badań, które rzekomo zostały przeprowadzone w USA i Izraelu, są bardzo małe i nieczytelne. Konsument nie może ich kliknąć i otworzyć. Zdecydowanie wątpimy w to twierdzenie, ponieważ w Internecie można znaleźć żadnych linków ani źródeł do możliwych badań nie .

Gdzie nadal kupić Keto Light?

Keto Light można zamówić online bezpośrednio od producenta i niektórych witryn partnerskich. My to zauważyliśmy wątpliwy proces zamówienia . Najpierw konsument musi podać swój kraj, swoje imię i numer telefonu, a następnie pracownik oddzwoni. Następnie porządek zostaje uruchomiony. Ta metoda sprzedaży jest stosowana przez niektórych dostawców produktów zdzieralnych . W czasie badań znaleźliśmy również proszek w sklepie internetowym Amazon.

Cena Keto Light

Napój w proszku (100 gramów) kosztuje od producenta 49 euro euro zamiast 98 . W związku z tym na oficjalnej stronie reklamowane są oferty ze zniżkami. W Amazon można jednak kupić produkt dietetyczny za 49,99 euro.

Skład Keto Light

dotyczącą składników aktywnych Bardzo wątpimy również w prawdziwą informację producenta . Na niemieckiej stronie Keto Light możemy przeczytać, że powinny to być następujące naturalne składniki.

Skutki uboczne Keto Light

Według producenta nie ma żadnych skutków ubocznych, których należy się obawiać podczas przyjmowania Keto Light. Jednak każdy konsument powinien mieć świadomość, że zawsze mogą wystąpić skutki uboczne i niepożądane skutki uboczne, jeśli użytkownik wykaże nietolerancję jednego lub więcej składników. Konsekwencje mogą na przykład powodować nudności lub reakcje alergiczne.

Możemy również znaleźć poradę, że dzieci poniżej trzeciego roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny przyjmować Keto Light.

Stosowanie Keto Light

Producent zaleca wsypanie łyżeczki proszku do szklanki lub filiżanki, następnie dolewanie gorącej wody i dobre wymieszanie . Jednak i tutaj znajdujemy rozbieżności z litewską stroną internetową , ponieważ mówi, że Keto Light należy przyjmować z trzema łyżeczkami.

Wniosek powinien trwać przez okres jednego miesiąca. Ale nie możemy znaleźć żadnych jednolitych informacji od producenta dotyczących różnych informacji dotyczących spożycia.

Na niemieckiej stronie sprzedaży napój powinieneś pić rano. Jednak litewska witryna podaje, że Keto Light należy spożywać rano, w południe i wieczorem. ta niejasna informacja na temat dawkowania i spożycia jest Uważamy również, że bardzo wątpliwa.

Często Zadawane Pytania

Poniżej podsumowaliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące produktu. Masz dodatkowe pytania lub masz już doświadczenie z Keto Light? Następnie prześlij nam komentarz.

Jaki efekt obiecuje producent?

Obietnice producenta to:

  • Zmniejszenie masy ciała
  • Wchłanianie tłuszczów
  • Przetwarzanie tłuszczów w energię
  • Eliminacja nadmiaru płynów
  • Produkcja dopaminy, hormonu szczęścia

Ale jesteśmy sceptyczni co do obiecanych efektów producenta. W naszych dalszych badaniach odkrywamy, że producent stosuje wątpliwe metody sprzedaży.

Czy mogę odzyskać pieniądze?

Na stronie producenta możemy przeczytać, że udzielona jest gwarancja 100% satysfakcji. Nie możemy jednak znaleźć żadnych szczegółowych informacji na temat tego, czy konsumenci naprawdę mają możliwość zwrotu produktu i odzyskania pieniędzy.

Czy gwiazdy promowały Keto Light?

Nie, gwiazdy takie jak Charlize Theron i Sandra Bullock są wykorzystywane do celów reklamowych bez pytania.

Czy Keto Light jest zdrowe?

Nie możemy jednoznacznie wyjaśnić tego pytania, ponieważ informacje od producenta dotyczące składników, spożycia i dawkowania nie są jasne. Nie możemy powiedzieć, czy napój dietetyczny jest naprawdę zdrowy. Wychodzimy jednak z założenia, że ​​nie jest to szkodliwe dla zdrowia.

Czy napój Keto Light jest dostępny w sklepach Rossmann lub DM?

Nie, nie możesz kupić napoju w drogeriach.

Czy możesz kupić Keto Light od Amazon?

W czasie badań odkryliśmy również proszek w sklepie internetowym Amazon.

Czy istnieje przepis na Keto Light, który możesz zrobić samodzielnie?

Możesz sam zrobić napój z węglem aktywnym, dzięki czemu możesz mieć pewność, jakie składniki są obecne w napoju domowej roboty. Będziesz potrzebował następujących składników:

  • 1 kubek kawy napoju owsianego, kokosowego lub migdałowego (mleko roślinne według życzenia)
  • 1 łyżeczka węgla aktywowanego
  • W razie potrzeby 1/2 łyżeczki kakao w proszku
  • 1 łyżeczka syropu klonowego lub daktylowego

Czy opinie na stronie producenta są fałszywe?

Na stronie znajdujemy kilka referencji. Wszyscy rzekomi klienci pozytywnie informują o Keto Light i jej doskonałym sposobie działania. Ale podczas naszych badań szybko staje się jasne, że opinie klientów są fałszywe. Zdjęcia przed i po są również używane na innych stronach internetowych dla innych produktów. Nazwy domniemanych użytkowników są po prostu zmieniane.

Podsumowanie Keto Light

Ze względu na wiele negatywnych aspektów, takich jak fałszywe raporty z celebrytami, fałszywe referencje i niejasne informacje na temat składników i stosowania, odradzamy kupowanie Keto Light . Ponadto recesje ze strony neutralnych klientów w Amazonie nie przemawiają na korzyść proszku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *