Kontakt

MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH i DRÓG WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54
 

fax

54 429-66-28

   e-mail: biuro@mzukid.pl

NIP: 888-29-80-713

REGON: 340391000

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 10 1020 5170 0000 1702 0079 3893

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

 

WYKAZ TELEFONÓW PRACOWNIKÓW MZUKID

STANOWISKO/KOMÓRKA ORGANIZACYJNA IMIĘ I NAZWISKO NR.WEW. / TEL.KOM. E-Mail.
Dyrektor - DN Dorota Cecot 100 biuro@mzukid.pl
Zastępca - ZD Smoliński Tomasz 100 biuro@mzukid.pl
Sekretariat Sylwia Ziółkowska 100 biuro@mzukid.pl
Główny Księgowy - NG Agnieszka Janiak 107 ajaniak@mzukid.pl
Radca Prawny - NP Krzysztof Czerwiński 110 kczerwinski@mzukid.pl
Stanowisko ds. Zamówień Publicznych Michał Walczewski 110 mwalczewski@mzukid.pl
Pracownik służby BHP i P.poż. Artur Kozłowski 204 akozlowski@mzukid.pl
REFERAT USŁUG KOMUNALNYCH I REMONTÓW - NK,NR
Kierownik Referatu Andrzej Paprocki 206 apaprocki@mzukid.pl
  Mirosław Narewski 209 mnarewski@mzukid.pl
Piotr Rojewski 205 projewski@mzukid.pl
Piotr Zwoliński 209 pzwolinski@mzukid.pl
Stanowisko ds. Gospodarki Leśnej - NL Dariusz Studziński 208, kom. 605-831-259 dstudzinski@mzukid.pl
REFERAT UTRZYMANIA DRÓG I INŻYNIERII RUCHU - ND
Kierownik Referatu Joanna Krajewska 104 jkrajewska@mzukid.pl
  Waldemar Konopczyński 150 wkonopczynski@mzukid.pl
Joanna Osmałek 103 josmalek@mzukid.pl
Elżbieta Przybył 103 eprzybyl@mzukid.pl
Monika Kopczyńska 103 mkopczynska@mzukid.pl
Adam Rutkowski 106 arutkowski@mzukid.pl
Dariusz Walczak 115 dwalczak@mzukid.pl
Eliza Pszczółkowska 115 epszczolkowska@mzukid.pl
Janusz Przybyszewski 122 jprzybyszewski@mzukid.pl
Agnieszka Ruczewska 122 aruczewska@mzukid.pl
Joanna Janiak 106 jjanak@mzukid.pl
Jolanta Wujkowska 148 jwujkowska@mzukid.pl
Iwona Bielińska 148 ibielinska@mzukid.pl
Jan Jastrzębski 105 jjastrzebski@mzukid.pl
Tomasz Sulerzycki 105 tsulerzycki@mzukid.pl
Bartosz Sadowski 120 bsadowski@mzukid.pl
REFERAT CMENTARZY KOMUNALNYCH - NC
p.o. Kierownika Referatu Aneta Szadkowska 54 426-22-76 aszadkowska@mzukid.pl
  Magdalena Langnerowicz 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Sławomir Kwiatkowski 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Anna Ziemkiewicz 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Mateusz Czarnowski 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Artur Frydrych 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Dariusz Jaworski 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
Grzegorz Kosiński 54 426-22-86 cmentarz@mzukid.pl
REFERAT DS. WŁOCŁAWSKIEGO INKUBATORA INNOWACJI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ORAZ WŁOCŁAWSKIEJ STREFY ROZWOJU GOSPODARCZEGO PARKU PRZEMYSŁOWO-TECHNOLOGICZNEGO - NI,NS
Kierownik Referatu Radosław Bluszcz 54 423-20-00 biuro@inkubator.wloclawek.pl
  Aneta Łuczak 54 423-20-00 biuro@inkubator.wloclawek.pl
Weronika Wrocławska 54 423-20-00 biuro@inkubator.wloclawek.pl
Marta Kwapińska 54 423-20-00 biuro@inkubator.wloclawek.pl
REFERAT ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY I KADR
Kierownik Referatu Magdalena Glińska 160 mglinska@mzukid.pl
  Iwona Karbowska 160 ikarbowska@mzukid.pl
Katarzyna Dziemidok 126 kdziemidok@mzukid.pl
Lidia Wierzbicka 126 lwierzbicka@mzukid.pl
REFERAT KSIĘGOWOŚCI I WINDYKACJI NALEŻNOŚCI - GK,GN
Kierownik Referatu Małgorzata Korpalska 107 mkorpalska@mzukid.pl
KASA Elżbieta Kosseda 207 ekosseda@mzukid.pl
  Barbara Rudowska 117 brudowska@mzukid.pl
Sylwia Krajewska 125 skrajewska@mzukid.pl
Rafał Czubakowski 117 rczubakowski@mzukid.pl
Mariola Stachowska 113 mstachowska@mzukid.pl
Ewa Snopkowska 113 esnopkowska@mzukid.pl
Anna Wesołowska 118 awesolowska@mzukid.pl
Aneta Wierzbicka 118 awierzbicka@mzukid.pl
Anna Kralska 125 akralska@mzukid.pl
Magdalena Pałuska 113 awierzbicka@mzukid.pl

 

Mapa dojazdu



Formularz kontaktowy

W celu uzyskania szybkiego kontaktu z obsługą naszej firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:



Wprowadź swój adres Email

Imię, nazwisko / nazwa firmy

Wprowadź treść Email




Przepisz litery



Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony internetowej MZUKiD.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od właściciela strony internetowej MZUKiD.pl .

Instrukcja korzystania z parkometrów

Sprzątanie powypadkowe

Wyszukiwanie osób pochowanych