Kontakt

MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH i DRÓG WE WŁOCŁAWKU

ul. Zielna 13/21
87-800 Włocławek

telefon
54 411-64-54
 

fax

54 429-66-28

   e-mail: biuro@mzukid.pl

NIP: 888-29-80-713

REGON: 340391000

BANK PKO BP SA O/Włoclawek

dochodowy podstawowy: 10 1020 5170 0000 1702 0079 3893,

dochodowy z tyt. opłat SPP: 07 1020 5170 0000 1202 0086 3159,

dochodowy z tyt. opłat za zajęcie pasa drogowego: 52 1020 5170 0000 1302 0009 1538

Godziny urzędowania:
poniedziałek, środa, czwartek - od godz. 7.30 do godz. 15.30
wtorek - od godz. 7.30 do godz. 17.00
piątek - od godz. 7.30 do godz. 14.00

 

WYKAZ TELEFONÓW PRACOWNIKÓW MZUKID

DZIAŁ IMIĘ I NAZWISKO NR.WEW. / TEL.KOM. E-Mail.
Dyrektor - DN Dorota Cecot 100 biuro@mzukid.pl
Zastępca - ZD Smoliński Tomasz 100 biuro@mzukid.pl
Sekretariat Sylwia Ziółkowska 100 biuro@mzukid.pl
p.o. Głównego Księgowego Agnieszka Janiak 107 ajaniak@mzukid.pl
Radca Prawny - NP Krzysztof Czerwiński 110 kczerwinski@mzukid.pl
Wydział Organizacyjno-Administracyjny i Kadr - NO Magdalena Glińska 160 mglinska@mzukid.pl
Iwona Karbowska 160 ikarbowska@mzukid.pl
Paulina Pawlak 126 ppawlak@mzukid.pl
Lidia Wierzbicka 126 lwierzbicka@mzukid.pl
Stanowisko ds. Zamówień Publicznych Michał Walczewski 110 mwalczewski@mzukid.pl
Pracownik służby BHP i P.poż. Artur Kozłowski 204 akozlowski@mzukid.pl
WYDZIAŁ USŁUG KOMUNALNYCH I DRÓG - NK
Kierownik Wydziału Usług Komunalnych i Dróg Waldemar Konopczyński 150 wkonopczynski@mzukid.pl
Referat Remontów - KR Andrzej Paprocki 206 apaprocki@mzukid.pl
Mirosław Narewski 206 mnarewski@mzukid.pl
Referat Usług Komunalnych - KK Piotr Rojewski 205 projewski@mzukid.pl
Adam Rutkowski 205 arutkowski@mzukid.pl
Referat Ochrony Pasa Drogowego i Opłat - KD Joanna Krajewska 104 jkrajewska@mzukid.pl
Joanna Rostkowska 103 jrostkowska@mzukid.pl
Elżbieta Przybył 103 eprzybyl@mzukid.pl
Joanna Osmałek 103 josmalek@mzukid.pl
Wanda Rutkowska 115 wrutkowska@mzukid.pl
Eliza Pszczółkowska 115 epszczolkowska@mzukid.pl
Janusz Przybyszewski 122 jprzybyszewski@mzukid.pl
Aneta Szadkowska 122 aszadkowska@mzukid.pl
Referat Utrzymania Dróg i Inżynierii Ruchu - KU Jolanta Wujkowska 148 jwujkowska@mzukid.pl
Iwona Bielińska 106 ibielinska@mzukid.pl
Tomasz Sulerzycki 105 tsulerzycki@mzukid.pl
Wojciech Kolibowski 120 wkolibowski@mzukid.pl
Jan Jastrzębski 105 jjastrzebski@mzukid.pl
Aleksandra Studzińska 106 astudzinska@mzukid.pl
Piotr Zwoliński 208 pzwolinski@mzukid.pl
Referat ds. Gospodarki Leśnej - NL Dariusz Studziński 208, kom. 605-831-259 dstudzinski@mzukid.pl
Referat ds. Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Włocławskiej Strefy Rozwoju Gospodarczego Parku Przemysłowo-Technologicznego - KI, KS, http://inkubator.wloclawek.pl Radosław Bluszcz 54 423-20-00 rbluszcz@inkubator.wloclawek.pl
Justyna Adamczewska 54 423-20-00 jadamczewska@inkubator.wloclawek.pl
Weronika Wrocławska 54 423-20-00 wwroclawska@inkubator.wloclawek.pl
WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY - NG
Referat Rachunkowości - GR Małgorzata Korpalska 117 mkorpalska@mzukid.pl
Barbara Rudowska 117 brudowska@mzukid.pl
Sylwia Krajewska 125 skrajewska@mzukid.pl
Justyna Galczak 125 jgalczak@mzukid.pl
Mariola Stachowska 113 mstachowska@mzukid.pl
Ewa Snopkowska 113 esnopkowska@mzukid.pl
Elżbieta Kosseda 207 ekosseda@mzukid.pl
Referat Windykacji i Należności - GN Anna Wesołowska 118 awesolowska@mzukid.pl
Aneta Wierzbicka 118 awierzbicka@mzukid.pl

 

Mapa dojazdu



Formularz kontaktowy

W celu uzyskania szybkiego kontaktu z obsługą naszej firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego:



Wprowadź swój adres Email

Imię, nazwisko / nazwa firmy

Wprowadź treść Email




Przepisz litery



Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony internetowej MZUKiD.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od właściciela strony internetowej MZUKiD.pl .

Instrukcja korzystania z parkometrów

Sprzątanie powypadkowe

Wyszukiwanie osób pochowanych