Proliben Max – Opinie i efekty produktu na potencję

Proliben Max obiecuje, że w końcu problemy wielu mężczyzn odejdą w przeszłość. Tabletki stosuje się głównie przy problemach z erekcją. Mają zwiększać przyjemność seksualną, a tym samym i uczucia mężczyzny. Ponadto regularne spożywanie powinno sprzyjać wzrostowi penisa. Według producenta w ciągu pierwszych 30 dni możliwy jest wzrost o 4,6 cm. Przyjrzeliśmy się bliżej kapsułkom, aby dowiedzieć się, jak skuteczny jest Proliben Max.

Co to jest Proliben Max?

Proliben Max to wzmacniacz seksualny dla mężczyzn, który może być stosowany do zwalczania problemów z erekcją i promowania wzrostu penisa. Życie seksualne mężczyzny powinno ulec poprawie i bez żadnych skutków ubocznych czy komplikacji. Ponieważ tabletki są wykonane z naturalnych składników, powinny być odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku.

Test Proliben Max

Oczywiście chcieliśmy dowiedzieć się, czy producent może dotrzymać tego, co obiecuje na swojej stronie sprzedażowej. Dlatego przeprowadziliśmy 4-tygodniowy test Proliben Max na 2 ochotnikach. Naszym pierwszym testerem był Mike, 24 lata i borykał się z problemami z erekcją odkąd był nastolatkiem. Nasz drugi obiekt, Christian, miał 51 lat, również od lat zmagał się z problemami z erekcją i chciałby dłuższego penisa.

Tydzień 1

Zanim mogliśmy rozpocząć nasz test, musieliśmy pouczyć Mike’a i Christiana o prawidłowym dawkowaniu tabletek. Według informacji producenta należy przyjmować 2 kapsułki dziennie popijając odpowiednią ilością wody. Ponadto, jeśli to możliwe, kapsułki należy przyjmować od 30 do 60 minut przed stosunkiem. Chociaż nasi testerzy dokładnie przestrzegali instrukcji producenta, zauważyli niewielką poprawę w swoim życiu seksualnym. Twój penis też się nie powiększył.

Tydzień 2

W drugim tygodniu nasi badani kontynuują test. Jednak nie było żadnej poprawy. Mike powiedział nam również, że zmaga się z bólem brzucha i czuje się nieswojo rano. Od tego momentu obaj testerzy zaczęli wątpić w skuteczność kapsułek.

Tydzień 3

Trzeci tydzień był tak samo otrzeźwiający jak poprzedni. W naszych pomiarach nie mogliśmy znaleźć żadnego powiększenia penisa. Życie seksualne naszych testerów również nie uległo poprawie. NIE

Tydzień 4

W ostatnim tygodniu nasi testerzy postanowili dać kapsułkom kolejną szansę i kontynuować je zgodnie z zaleceniami producenta. Pod koniec tygodnia u Mike’a nasiliły się bóle brzucha, więc musieliśmy zakończyć autotest z wynikiem negatywnym.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Problemy z potencją nie są już rzadkością. Zbyt mały penis może nie tylko przeszkadzać w seksie, ale też zwykle osłabia pewność siebie mężczyzny. Ponieważ Proliben Max nie był w stanie nas przekonać ani w naszym autoteście, ani w naszych badaniach, chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla kapsułek.

To ciraxin. Wzmacniacz seksualny dowiódł już swojej skuteczności w kilku badaniach. Zatrzymuje osłabienie potencji i pomaga uzyskać szybszą erekcję podczas seksu. Nie musisz spodziewać się skutków ubocznych ani powikłań podczas jego przyjmowania.

Czy są jakieś doświadczenia z Proliben Max lub oceny klientów?

W naszych badaniach opinie i doświadczenia innych użytkowników zawsze mają bardzo wysoki priorytet. Zwykle wyjaśniają, jak skuteczny jest dany produkt. Dlatego szukaliśmy doświadczeń Proliben Max od innych użytkowników w Internecie, a zwłaszcza na forach.

Zasadniczo doświadczenia innych użytkowników ze wzmacniaczem seksualnym są bardzo negatywne. Większość użytkowników pisze, że kapsułki w ogóle nic nie zrobiły. Ponadto niektórzy użytkownicy zgłaszają, że z kapsułek rozwinęli bóle głowy i wrzody żołądka. U większości użytkowników nie nastąpiła również zmiana rozmiaru penisa.

Dla kogo są kapsułki?

Wzmacniacz seksualny Proliben Max przeznaczony jest głównie dla mężczyzn, którzy borykają się z problemami z erekcją i pragną większego penisa. Według producenta regularne przyjmowanie kapsułek powinno zwiększać przyjemność seksualną i promować orgazm u mężczyzn. Możliwe jest również powiększenie penisa o 4,6 cm w ciągu pierwszych 30 dni. Według producenta powinno to być możliwe dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych, które powinny promować przepływ krwi do penisa.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Proliben Max?

Niezależne testy i raporty z badań pomagają uzyskać obiektywny obraz skuteczności produktu. Dlatego w naszych badaniach zwracamy większą uwagę na to, czy w Internecie znajdują się niezależne raporty na temat danego produktu. Jednak po naszych badaniach nie byliśmy w stanie zlokalizować żadnych raportów z badań dotyczących Proliben Max.

Niezależna organizacja konsumencka Stiftung Warentest od 2003 roku bada i krytycznie analizuje liczne wzmacniacze seksualne. Tylko kilka produktów mogło dobrze działać na platformie. Jednak podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć raportu z testu Stiftung Warentest na temat Proliben Max.

Stosowanie Proliben Max

Według producenta prawidłowe przyjmowanie Proliben Max jest bardzo ważne dla uzyskania trwałego efektu. Tak więc 2 kapsułki należy przyjmować dziennie z wystarczającą ilością płynu. Dostawca zaleca również przyjmowanie kapsułek 30-60 minut przed stosunkiem seksualnym. Dzieje się tak, ponieważ ten okres czasu jest niezbędny, aby kapsułki mogły rozwinąć swoje działanie.

Ponieważ wzmacniacz seksualny Proliben Max składa się z naturalnych składników, według producenta jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn w każdym wieku. Dlatego przed zażyciem nie trzeba rozmawiać z lekarzem. Należy jednak wspomnieć, że nie można wykluczyć nietolerancji lub alergii na składnik. Dlatego warto wcześniej skonsultować się z lekarzem rodzinnym.

Efekty Proliben Max

Efekt Proliben Max nie potrwa długo, jeśli zastosujesz się do informacji producenta. Już po 30 minutach od zażycia kapsułki należy osiągnąć poprawę i zwiększyć pożądanie seksualne. Ponieważ przepływ krwi do penisa ma być promowany bezpośrednio, u niektórych mężczyzn czas oczekiwania może być jeszcze krótszy. Ponadto promowany jest wzrost penisa. Przy prawidłowym dawkowaniu męski członek powinien w ciągu miesiąca powiększyć się o 4,6 cm.

Producent podaje tylko ogólnikowe informacje na ten temat. Wskazuje się, że Proliben Max działa szybciej niż typowa Viagra, ale jak długo trzeba czekać na efekt, nie jest dokładnie wyjaśnione. Jednak w przypadku większości wzmacniaczy seksualnych do wystąpienia erekcji konieczny jest 30-minutowy czas oczekiwania. Musieliśmy jednak dowiedzieć się podczas naszego autotestu, że wzmacniacz seksualny w ogóle nie działa. Było to również doświadczenie wielu innych użytkowników, którzy testowali wzmacniacz seksualny przez dłuższy czas.

Skład Proliben Max

W naszych badaniach zawsze zwracamy szczególną uwagę na składniki produktu. Wyjaśniają one mianowicie o skuteczności produktu. Dlatego poniżej wymienimy składniki Proliben Max i wyjaśnimy ich wpływ na męskiego członka.

  • Lepidium meyeni: wzmacniacz seksualny Jest to roślina Maca, która od kilku stuleci jest używana jako naturalny w Ameryce Południowej ze względu na jej stymulujące działanie. Ekstrakt działa na organizm pobudzająco i afrodyzjakowo. Mówi się, że nie tylko promuje męskie pożądanie seksualne, ale także promuje wzrost penisa.

Producent nie podaje żadnych dalszych informacji o innych składnikach. To nie tylko robi na nas wątpliwe wrażenie, ale także stanowi zagrożenie dla zdrowia potencjalnych użytkowników, jeśli nie są oni w pełni poinformowani przez producenta o wszystkich aktywnych składnikach.
Jakie są możliwe skutki uboczne i zagrożenia?

Skutki uboczne Proliben Max

Producent nie podaje żadnych informacji o potencjalnych skutkach ubocznych Proliben Max. Ponieważ preparat składa się z naturalnych składników, mówi się, że jest bezpieczny dla każdego mężczyzny. Niemniej jednak jeden z naszych testerów zmagał się z efektami ubocznymi w naszym autoteście. Inni użytkownicy zgłaszają również na forach działania niepożądane, takie jak bóle głowy i wrzody żołądka.

Gdzie kupić Proliben Max?

Jeśli chcesz kupić Proliben Max, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem strony sprzedaży producenta. Ponieważ wzmacniacz seksualny nie posiada numeru PZN, nie można go oferować w żadnej aptece ani aptece internetowej. Ponadto nie mogliśmy znaleźć produktu w żadnych sklepach internetowych, takich jak Ebay czy Amazon.

Cena Proliben Max

Cena Proliben Max to 59,00 euro za puszkę z 60 kapsułkami. To wystarczy na dokładnie 1 miesiąc, jeśli zastosujesz się do instrukcji dawkowania producenta. Chcąc zamówić kapsułki należy wypełnić formularz, wybrać opcję płatności, a następnie złożyć zamówienie.

Często Zadawane Pytania

Ponieważ w przeszłości wielokrotnie otrzymywaliśmy pytania dotyczące Proliben Max, postanowiliśmy poniżej wymienić najczęściej zadawane pytania. Odpowiemy na te pytania indywidualnie dla Ciebie tak szczegółowo, jak to możliwe.

Czy Proliben Max ma gwarancję zwrotu pieniędzy?

Według producenta można przetestować wzmacniacz seksualny w ciągu 30 dni bez ryzyka, a jeśli to nie zadziała, możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy. Nie podano jednak informacji, czy gwarancja ta dotyczy również otwartej puszki.

Kto jest producentem Proliben Max?

Na podstawie odcisku udało nam się znaleźć producenta tego wzmacniacza seksualnego. Firma ma siedzibę w niemieckim mieście Pinneberg. To właśnie stamtąd prawdopodobnie trafią też kapsuły.

Co dokładnie robi Proliben Max?

Kapsułki Proliben Max są przeznaczone głównie do stosowania w problemach z erekcją oraz w celu zwiększenia pożądania seksualnego mężczyzn. W tym samym czasie tabletki powinny również promować wzrost penisa w dłuższej perspektywie.

Czy Proliben Max jest odpowiedni również dla kobiet?

Żaden Proliben Max nie jest wzmacniaczem seksualnym stosowanym wyłącznie w przypadku problemów z erekcją u mężczyzn. Dlatego też nie zaleca się stosowania tego produktu przez kobiety, ponieważ może on powodować niepożądane skutki uboczne.

Czy Proliben Max jest naprawdę skuteczny?

Chociaż producent wzmacniacza seksualnego wiele obiecuje na swojej stronie internetowej, nasz autotest nie wykazał żadnego efektu. Inni użytkownicy, którzy brali tabletki z powodu zaburzeń erekcji, mieli takie same doświadczenia.

Recenzja Proliben Max

Producent Proliben Max obiecuje wiele po stronie sprzedaży, ale obietnic tych nie udało się potwierdzić w naszym autoteście z naszymi dwoma obiektami testowymi. Kapsułki były nie tylko całkowicie nieskuteczne, ale także powodowały niepożądane skutki uboczne. Wielu innych użytkowników również zmagało się z tymi skutkami ubocznymi.

Cena kapsułek jest również znacznie wyższa w porównaniu do innych wzmacniaczy seksualnych. Doszliśmy zatem do wniosku, że na rynku są znacznie lepsze konkurencyjne produkty i nie polecamy Proliben Max innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *